Domeny z rozszerzeniem .com.co oraz com.es

Domeny z rozszerzeniem comco oraz comes

Domena .com.co

Jest do narodowa domena internetowa, która została przyporządkowana do Republiki Kolumbii – państwa, które jest zlokalizowane w Ameryce Południowej nad Oceanem Spokojnym. Od roku 2010 domena .com.co jest powszechnie dostępna dla wszystkich, bez żadnych restrykcji i wymagań.  Domena .com.co. zyskała swoją popularność jako poddomena dla domeny .uk

Domena .com.es

Jest to krajowa domena internetowa, która została przypisana dla Królestwa Hiszpanii – państwa zlokalizowanego w Europie, w którego skład wchodzą również Wyspy Kanaryjskie, enklawy w Afryce oraz liczne wyspy znajdujące się na Morzu Śródziemnym. Hiszpania jest to dziewiąta potęga gospodarcza całego świata. Jest zazwyczaj kojarzona z plażami oraz wysoką kulturą, kraj ten utrzymuje się głównie z przemysłu, w tym motorowego.  Skrót tej domeny pochodzi od hiszpańskiego słowa España (Hiszpania). Domeny drugiego stopnia to: .com.es (strony biznesowe; firmy); .nom.es (strony personalne); .org.es (organizacje); gob.es (strony rządowe); .edu.es (instytucje edukacyjne). Rejestracja tej domeny jest dostępna zarówno dla firm jak i dla osób fizycznych, pochodzących z dowolnego kraju. Osoby fizyczne są jednak proszone o podanie swojego numeru identyfikacyjnego (PESEL) lub numeru dowodu osobistego. Rejestracja domeny .es wymaga również akceptacji specjalnego regulaminu dotyczącego rejestracji tychże domen. Domena ta idealnie nadaje się do promowania określonych usług lub produktów na terenie tego właśnie kraju.

 

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok