Domeny z rozszerzeniem .com.pr oraz .com.pt

Domeny z rozszerzeniem .com.pr oraz .com.pt

Domena .com.pr

Domena .com.pr  to domena, która jest przyporządkowana do Portoryko – środkowoamerykańskiej wyspy zlokalizowanej nad Oceanem Atlantyckim o statusie terytorium nieinkorporowanego Stanów Zjednoczonych. Nazwa Portoryko oznacza w dosłownym tłumaczeniu bogaty port. Portoryko kusi pięknem natury i zachęca niskimi podatkami. Kraj ten przyciąga nie tylko turystów, ale również przedsiębiorców z całego świata. Istnieje możliwość rejestracji domen tak zwanego trzeciego poziomu (.com.pr, .net.pl, .org.pl i inne) jak również rejestracji bezpośrednio jako .pr.

Domena .com.pt

Domena .com.pt to domena należąca do Portugalii – państwa, które jest najdalej wysunięte na zachód Europy. Kraj ten, jest członkiem Unii Europejskiej oraz NATO. Portugalia jest popularnym państwem pod względem turystycznym. Domena .com.pt jest alternatywą dla domen .pt i została już zarejestrowana przez ponad 10 mln stron. 1 maja 2012 roku zostały zniesione wszelkie restrykcje dotyczące rejestracji domen z końcówką .pt. Obecnie dozwolona jest rejestracja każdej wolnej domeny. Domeny .com.pt są dostępne dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od kraju zamieszkania oraz siedziby firmy. Generalnie brak jest jakichkolwiek ograniczeń przy rejestracji domen .PT. Jedyne, co trzeba zrobić, to do aplikacji o nazwę w końcówce .PT należy dołączyć numer NIP(w przypadku firmy) lub numer PESEL(w przypadku osoby prywatnej). Dla zainteresowanych, zasady rejestracji domen portugalskich są określone w dokumencie .PT Domain Registration Regulations.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok