Rozszerzenia domen .apartments, .app oraz .archi

Architektura, apartamenty czy branża reklamowa. Jedne z najszybciej rozwijających się gałęzi biznesowych. Konkurencja w tym zakresie rośnie w zaskakującycm tempie. Tak samo szybko zapełnia się sieć internetowa promując kolejne działalności. Znalezienie wolnej domeny w tym sektorze wiąże się w przeszukiwaniem kolejnych rozszerzeń. W tym zakresie popularnością cieszą się rozszerzenia domen, apartments, .app czy .archi. Dzięki temu, że wybierzemy takie rozszerzenie jest większe prawdopodobieństwo, że nazwa naszej firmy będzie wolna i będzie mogła zostać zawarta w nazwie strony.

Domena .apartments

Rozszerzenie .apartments wręcz idealnie nadaje się do użytku przez osoby, które zajmują się branżą nieruchomości. Świetnie wyróżni w sieci zarówno luksusowy apartament jak i całkiem mały hostel. Domena doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy dana osoba/firma: prowadzi hotel/hostel; wynajmuje apartamenty; prowadzi bazę noclegową; podnajmuje dom; sprzedaje luksusowe mieszkania; pośredniczy w wynajmie mieszkań lub też specjalizuje się w projektowaniu wnętrz o dużej powierzchni. Domena ta, z całą pewnością usprawni proces wyszukiwania, a jednocześnie połączy wynajmujących z ich wymarzonymi apartamentami, korzystając z wygody ich telefonów, laptopów i tabletów. Zarejestruj domenę .apartments pod adresem https://www.cal.pl/domena-apartments.

Domena .app

Domena .app reklamowana jest jako bezpieczniejsza domena dla aplikacji. Nie jest to tylko pusty slogan. Domena ta jest „domyślnie szyfrowana”, co wynika z faktu, że znajduje się ona na liście HSTS Preload. Oznacza to, że wszystkie domeny, które są z nią zarejestrowane będą działały w nowoczesnych przeglądarkach internetowych tylko wtedy, jeśli zainstalowane zostaną na nich certyfikaty SSL, a przy adresie pojawi się skrót HTTPS.  Domena ta została z myślą o aplikacjach, grach oraz developerach. Obecnie każda firma lub usługa chce zaistnieć na rynku technologii mobilnych poprzez własną aplikację. Aplikacje w sklepach Google/Apple to ogromny rynek, a domena .app pozwala na dotarcie do niego w prosty sposób. Wszystkie nazwy w tej domenie wymagają ważnego i zaufanego certyfikatu SSL. Domenę można jednak zarejestrować w każdym momencie, a certyfikat aktywować w późniejszym czasie.

Domena .archi

Jest to domena, która została stworzona dla licencjonowanych architektów oraz działających w tej branży szkół, czasopism oraz grup handlowych. Domena dedykowana jest szczególnie dla biur architektonicznych, pasjonatów architektury, firm aranżujących wnętrza oraz podróżników interesujących się budowlami. Domenę można połączyć z nazwą swojej firmy lub miejscowości i w tej sposób utworzyć adres internetowy informujący klientów, że dana osoba ma uprawnienia do projektowania. Więcej na stronie Cal.pl/domena-archi

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok