Rozszerzenia domen .ostroda.pl, .ostrowwlkp.pl oraz .pomorskie.pl

Domena .ostroda.pl

Ostróda to miasto, które jest zlokalizowane w województwie warmińsko-mazurskim. Miasto to, jest położone na Mazurach, na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Przez Ostródę przepływa rzeka Drwęca. Według danych z czerwca 2017 roku miasto liczyło ponad 33 tysiące mieszkańców. Domena .ostroda.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki.  Domenę zarejestrujesz na: www.cal.pl/domeny-internetowe-rejestrowane-tld. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: mpec.ostroda.pl, powiat.ostroda.pl, gro.ostroda.pl, ekobud.ostroda.pl, pcpr.ostroda.pl, flesz.ostroda.pl, zok.ostroda.pl, hiacynta.ostroda.pl oraz okey.ostroda.pl.

Domena .ostrowwlkp.pl

Ostrów Wielkopolski to miasto, które znajduje się w województwie wielkopolskim, na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Ołobokiem, w Kaliskiem. Jest to jeden z dwóch głównych ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego. Domena .ostrowwlkp.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Liczba znaków w nazwie domeny .ostrowwlkp.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: piw.ostrowwlkp.pl, beta.ostrowwlkp.pl, koszalek-opalek.ostrowwlkp.pl, pks.ostrowwlkp.pl, swspiz.ostrowwlkp.pl, sruby.ostrowwlkp.pl, salonjarzebska.ostrowwlkp.pl, gsw.ostrowwlkp.pl oraz gops.ostrowwlkp.pl.

Domena .pomorskie.pl

Województwo pomorskie to jednostka podziału administracyjnego Polski, jedno z 16 województw, zlokalizowane w północnej części kraju. Siedzibą władz województwa pomorskiego jest Gdańsk. Województwo to, jest najdalej wysuniętym na północ województwem państwa. Domena .pomorskie.pl jest to domena regionalna. Domeny regionalne charakteryzują się niskim kosztem rejestracji domeny. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: des.pomorskie.pl, bhp.pomorskie.pl, nsp.pomorskie.pl, infoeko.pomorskie.pl, schody.pomorskie.pl, bursztynowymieczyk.pomorskie.pl, cwz.pomorskie.pl oraz pci.pomorskie.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok