Rozszerzenia domen .pruszkow.pl, .radom.pl oraz .rzeszow.pl

Domena .pruszkow.pl

Pruszków to miasto w zlokalizowane w województwie mazowieckim, nad rzeką Utratą. Miasto jest częścią aglomeracji warszawskiej. Według danych z czerwca 2016 roku miasto liczyło ponad 60 tysięcy mieszkańców. Domena .pruszkow.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Rejestracji można dokonać na: cal.pl/domeny-idn. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: powiat.pruszkow.pl, poznaj.pruszkow.pl, piotruspan.pruszkow.pl, ulisses.pruszkow.pl, parafia.pruszkow.pl, stomatolog.pruszkow.pl, przedszkole3.pruszkow.pl, psm.pruszkow.pl, alektryk.pruszkow.pl oraz spp.pruszkow.pl.

Domena .radom.pl

Radom to miasto, które znajduje się w województwie mazowieckim, położone nad rzeką Mleczną. Jest to największy ośrodek miejski w widłach Wisły i Pilicy. Domena .radom.pl to domena regionalna, cechująca się o wiele niższym kosztem rejestracji oraz odnowienia, niż domena krajowa. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Domenę można zarejestrować na www.cal.pl/. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: bip.radom.pl, straz.radom.pl, mzdik.radom.pl, life.radom.pl, srcp.radom.pl, konsultacje.radom.pl, itee.radom.pl, vlo-traugutt.radom.pl, hotelponiatowski.radom.pl oraz zsb.radom.pl.

Domena .rzeszow.pl

Rzeszów to miasto, które znajduje się w południowo-wschodniej Polsce. Miasto to, jest stolicą województwa podkarpackiego i siedziba władz powiatu rzeszowskiego. Rzeszów to centralne miasto aglomeracji rzeszowskiej. Domena .rzeszow.pl należy do kategorii domen regionalnych, wykorzystywanych w celu promowania przedsiębiorstw, szkół i organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: mpk.rzeszow.pl, ztm.rzeszow.pl, bs.rzeszow.pl, muzeum.rzeszow.pl, estrada.rzeszow.pl, radio.rzeszow.pl, ko.rzeszow.pl, 1lo.rzeszow.pl, rarr.rzeszow.pl, rowery.rzeszow.pl, sp15.rzeszow.pl oraz wimbp.rzeszow.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok